טיפים לימי הולדת


רצינו לתת לכם מספר טיפים כדי שהיום העמוס הזה יעבור על הצד הטוב ביותר.

 

חשוב לזכור -  המסיבה היא לכבוד הקטן /קטנה ולעיתים הם נרגשים כל כך שזה יכול להוביל לבכי. אם לא חגגתם לו קודם עם מפעיל כדאי ליידע מראש שיבוא מישהו מחופש, סתם כדי שלא יבהלו.


הזמנות – רצוי לשלוח הזמנות כשבוע וחצי עד שבועיים מראש , אצלנו בפטל  - הפעלות מהאגדות,  ניתן לקבל למייל האישי שלכם הזמנות להדפסה לפי נושא היום הולדת שנבחר . בנוסף לא לשכוח לתלות שלט בגן .


טלפונים – בימי הולדת לילדים גדולים (4-6) רצוי להצטייד ברשימה טלפונית של הורי הילדים , לפעמים יש ילדים שהוריהם משאירים אותם במסיבה וחוזרים לקראת סיום - אך מה קורה כשיש ילד שמפריע לשאר הילדים ? או כשילד רוצה לחזור הביתה קודם?


מקום -  אנו מקיימים יימי הולדת במקומות סגורים כגון בתים , משחקיות וכו'  ובמקומות פתוחים כגון חצרות ופארקים  (בנוגע למקומות פתוחים צריך לוודא המצאות מקור חשמל) .


אוכל – על מנת למנוע הסחת דעת אנו ממליצים לכסות את שולחן הממתקים והאוכל במפה או להציבו במקום המרוחק מהפעילות .

אם מוזמנים מבוגרים רצוי להגיש גם אוכל בשבילם .
בדרך כלל ילדים נוהגים לאכול אוכל שהוא לא ממתקים בסוף היום הולדת – התפריט יכול לנוע מפיתות עם שוקולד / חומס  למגשי פיצה / לחמניות עם נקניקיה (להקפיד לחתוך בצורה בטיחותית ).


סדר וניקיון - ריבוי של שקיות זבל ופחים רק יחסוך את בלאגן הניקוי לאחר המסיבה מה עוד שאנו בפטל - הפעלות מהאגדות,  רותמים את הילדים לעזור ולנקות כחלק מהווית המשחקים .


התזמון – שישי שבת הם הימים הנוחים ביותר לכולם אם כי צריך לזכור שליום הולדת שתערך בשבת בבוקר הילדים יגיעו רעבים ואז רצוי להאכילם לפני ההפעלה.ליום הולדת שתערך בשישי או שבת בערב יש סיכוי  שהילדים יהיו קצת עייפים . מניסיוננו השעה הטובה ביותר להתחיל היא בסביבות 16:00.


הכי חשוב, לא לשכוח להנות....